Kayabaşı, KUZEY YAKASI OFİSLERİ
Adnan Menderes Bulvari NO:63 B5 BLOK, 34480
Başakşehir/İstanbul

Hakkımızda

Hakkımızda

Tuba Nadide Yılmaz Kimdir?

İzmit’te başladığı ilköğretim hayatına Konya’da devam etti. 2000 yılında Konya Muhittin Güzelkılınç lisesinden mezun oldu ve Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesini kazandı. 2006 yılında EÜTF’den ilk 10’a girerek dereceyle mezun oldu.

2006-2008 yılları arasında devlet hizmet yükümlülüğünü Yozgat 112 ve Şefaatli Devlet Hatsanesinde pratisyen hekim olarak tamamladı. 2008 yılında İstanbul Bağcılar Eğitim ve Araştırma hastanesine uzmanlık eğitimi için başladı. 2012 yılında Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı oldu.

2012-2014 yılları arasında  devlet hizmet yükümlülüğünü Bartın Kadın Hastalıkları ve Çocuk Hastanesi’nde tamamladı. 2014 yılında özel bir üniversite hastanesinde Kadın Hastalıkları ve Doğum uzmanı olarak işe başladı. 01.03.2022 tarihi itibari ile bu özel üniversite hastanesinden görevinden ayrılıp kendi muayenehanesini  açmıştır.

Evli ve 1 kız 1 erkek olmak üzere 2 çocuk annesidir.

Dr. Tuba Nadide Yılmaz

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz

Dr. Tuba Nadide Yılmaz olarak, vizyonumuz; kadınların hayatının en önemli dönemlerinde yanlarında olmak ve sağlıkla dolu bir yaşam sürmelerine rehberlik etmek. Her aşamada, gebelikten jinekolojik sağlık sorunlarına kadar, son teknolojiyi kullanarak en iyi hizmeti sunarak kadınların yaşam kalitesini artırmak ve mutlu bir anne olma yolunda destek sağlamak.

Misyonumuz

Görevimiz, kadın sağlığını korumak, önlemek ve tedavi etmek için multidisipliner bir yaklaşım sunmaktır. Uzman ekibimiz, gebelik takibi ve doğumdan başlayarak, jinekolojik muayeneler, cerrahi işlemler ve estetik uygulamalar gibi geniş bir yelpazede hizmetler sunarak her hastamızın ihtiyaçlarını karşılamayı amaçlar. Etik değerlere bağlılıkla, güvenilir ve profesyonel bir hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Başarımız

17 yılı aşan deneyimimizle, birçok kadının sağlığını ve mutluluğunu geliştirdik. Her bir hastamızı birey olarak görmek, onların ihtiyaçlarını anlamak ve en uygun çözümleri sunmak en büyük başarımızdır. Doğumda destek sağlamaktan jinekolojik sağlık sorunlarını çözmeye kadar uzanan geniş yelpazede, her zaman en iyi sonuçları elde etmek için çaba gösteriyoruz.

SİZDEN Gelen

YORUMLAR

5/5
tr_TRTR